Sosyal Uygunluk Danışmanlığı

Toplumsal Sorumluluk, Geleceğin Güvencesidir

Sosyal Uygunluk Danışmanlığı, bir işletmenin faaliyetlerini sürdürürken toplumsal sorumluluklarını ve etik standartları gözetmesini sağlayan bir süreçtir. Bu hizmet, işletmelerin çalışan hakları, toplum etkileşimi, etik değerler ve çevresel sorumluluklar gibi konularda ulusal ve uluslararası standartlara uyum sağlamasına yardımcı olur.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, Sosyal Uygunluk Danışmanlığı hizmetimizle işletmelerin daha adil, güvenilir ve sürdürülebilir bir iş yapısına kavuşmalarına destek oluyoruz.

Sosyal Uygunluk Danışmanlığı Neler İçerir?

Toplumsal Etkileşim ve Katılım

İşletmenin toplum ile etkileşimini ve katılımını yönetir, yerel topluluklara sağlanan sosyal katkıları ve işletme faaliyetlerinin toplum üzerindeki etkilerini değerlendiririz.

Çalışan Hakları
Denetimi

İşçi hakları, ücret düzenlemeleri, çalışma saatleri ve iş güvenliği gibi konularda denetim yaparak işletmenin bu alanlardaki uygunluğunu değerlendiririz.

Etik Değerler ve Şeffaflık

İşletmenin etik değerlere uygunluğunu değerlendirir, şeffaflık ilkesi çerçevesinde işletmenin paydaşlarına doğru ve güvenilir bilgi sunumunu sağlarız.

Çevresel Sorumluluklar

İşletmenin çevresel etkilerini değerlendirir, sürdürülebilirlik politikalarına uygunluğunu kontrol ederiz.

Neden Sosyal Uygunluk Danışmanlığı Hizmeti Almalısınız

Sosyal sorumluluk ve uygunluk, günümüzde tüketiciler için önemli bir tercih sebebidir. Sosyal uygunluk danışmanlığı ile işletmeniz bu alanda öne çıkabilir.
Sosyal uygunluk standartları, yerel ve uluslararası düzenlemelere uyumu sağlamak açısından önemlidir. Bu hizmet, işletmenizin hukuki risklerini en aza indirmenize yardımcı olacaktır.
Toplumsal sorumluluk, işletmenizin marka değerini artırabilir. Müşteriler ve iş ortakları tarafından daha güvenilir ve değerli görülebilirsiniz.

İletişim

Pusula Yangın olarak her zaman müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en kaliteli ve en iyi hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Her zaman yenilikçi ve gündemi takip eden bir firma olarak müşterilerimize, yangın konusunda hizmet vermeye çalışıyoruz. Bu hizmetlerimizi de sizlere alanında uzman mühendislerimiz ile sunmaktayız.

Başakşehir/İSTANBUL
+90 212 485 99 92
09:00 - 18:00