İş Güvenliği Levhaları

Uluslararası Standartlarda Üretim

İş güvenliği levhaları ve tehlike uyarı işaretleri, çalışma alanında oluşabilecek olası kazaların önlenmesi ve çalışanların güvenliğinin sağlanması için etkili bir çözümdür. İş yerlerinde can güvenliği ve insan sağlığına önem veriyor, çeşitli alanlarda kullanılan işaretlemelerle çalışma ortamınızı daha güvenli hale getiriyoruz.

Nelere Dikkat Ediyoruz?

İhtiyaca özel tasarım ve ölçülerde iş güvenliği levhaları üretiyoruz. Çeşitli sektörlere yönelik olarak özel ihtiyaçlara çözüm sunuyoruz.
Dayanıklı malzemeler kullanarak, iş güvenliği levhalarının uzun ömürlü ve hava koşullarına dayanıklı olmasını sağlıyoruz.
Uluslararası standartlara tam uyumlu üretim yaparak güvenilir çözümler sunuyoruz.
İleri teknoloji makinelerimizle kaliteli ve dayanıklı levhalar üretiyoruz.
Sektöre özel ihtiyaçlara uygun özel tasarımlar ve üretimler gerçekleştiriyoruz.

Pusula Yangın Söndürme Sistemleri olarak, iş güvenliğinizi ön planda tutuyor ve güvenli çalışma ortamları oluşturmanız için yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz.

İletişim

Pusula Yangın olarak her zaman müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en kaliteli ve en iyi hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Her zaman yenilikçi ve gündemi takip eden bir firma olarak müşterilerimize, yangın konusunda hizmet vermeye çalışıyoruz. Bu hizmetlerimizi de sizlere alanında uzman mühendislerimiz ile sunmaktayız.

Başakşehir/İSTANBUL
+90 212 485 99 92
09:00 - 18:00