Pano İçi Mikro Söndürme Sistemi

Yangından Korunmanın Güvenli Çözümü

HFC227EA Gazlı Söndürme Sistemi FM 200 Olarak bilinmektedir. Küçük bölmelerin ve panoların iç kısmındaki mini yangınları söndürme görevini üstlenen Pano İçi Söndürme Sistemi de oldukça nemli bir işlev üstlenmektedir. Elektrik panoları başta olmak üzere aynı boyutlarda işlev gösteren bölmelerle birlikte alanın yangından korunması konusunda tek yetkili sistemdir. Bu sistemlerde söndürücü gaz olarak HFC227EA gazı kullanılmaktadır. Yangını söndürecek sistem tubing şeklinde döşenmektedir.

Pano İçi Mikro Söndürme Sistemleri’nde kullanılan tüplerin içine konulan HFC227EA gaz ağırlığı 1, 2, 4, 6 ve 12 kilogramlık ağırlıklardır.

Alternatif olarak; Kuru Kimyasal Söndürme Sistemleri ile başarılı şekilde çalışan Pano Söndürme Sistemi, söndürme işlevinin yanı sıra savunma işlevine de sahiptir. Maddi olarak değeri yüksek olan makine, ekipman ve sistemlerinizi Pano Söndürme Sistemi ile koruyabilirsiniz. Pano içerisindeki hassas noktalara zarar verme ihtimali olabilir.

Mikro Yangın Söndürme

Panoların içine polimer hortumlarla bağlanarak yangına müdahale etme şansı kazanan mikro yangın söndürme işleminin aktif bir şekilde sistemi koruması için, profesyonel ekiplerce hazırlanması ve takılması gerekir. Ateşin ısısı ile birlikte bu polimer hortum zayıf bırakılan birkaç yerinden otomatik olarak yırtılır ve alevlere müdahale başlamış olur.

Tüpü, vanası ve algılayıcı birimiyle birlikte bir bütün halinde görev yapan mikro yangın söndürme çok kısa bir sürede devreye girerek yangının büyük zararlarını önlemektedir.

İletişim

Pusula Yangın olarak her zaman müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en kaliteli ve en iyi hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Her zaman yenilikçi ve gündemi takip eden bir firma olarak müşterilerimize, yangın konusunda hizmet vermeye çalışıyoruz. Bu hizmetlerimizi de sizlere alanında uzman mühendislerimiz ile sunmaktayız.

Başakşehir/İSTANBUL
+90 212 485 99 92
09:00 - 18:00